House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House Of Night

Gece Evi Serisi Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annem Alacakaranlık Okursa!

YazarMesaj
soğuk_düş
çaylak
çaylak
soğuk_düş

Annem Alacakaranlık Okursa! Empty
MesajKonu: Annem Alacakaranlık Okursa!   Annem Alacakaranlık Okursa! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 04, 2010 10:35 am

Annem az önce Kitaplığımı toparlıyordu ve Alacakaranlık serisini görünce bi okıyim dedi sonra bende düşündüm , annem alacakaranlık okursa ne olur diye sonra aklıma böyle bi diyalog girdi :

Annem - "Oğlum sen kaç yaşındasın ?"
Ben - "On yediyim."
Annem - "Oğlum sen geçen yılda on yedi yaşındaydın, ne zamandır on yedi takılıyorsun bakayım ?"
Ben -" Bir süredir annecim."

Ben -" Ve anne oğlunu besler.."
Annem - "Ne anaç bir anneymiş.."
Ben - "Ne ana kuzusu bir oğlanmış"
Annem -" Seni özledim yavrucum."
Ben - "Biliyorum annecim , inan bana biliyorum, sanki 1/4'm sende kalmış gibi.."
Annem -" Neden yarısı değil bakayım.."
Ben -" Babam, kardeşim ee kendime de kalsın neyse repliğe dön.."
Annem - "O zaman gel ve al koçum."
Yine uyku vakti..Bir başka rüya daha..Günün ne kadar besin dolu olduğununun bir önemi yok..Bitmek zorunda..Neden bu anaç duygu sona ermek zorunda değil..

"Yeme..!" Bu sözcük mutfaktan bana doğru kayıyordu.
"Yiyeceğim..!" Sesim tıkınırken ninni kadar güzeldi. "Dediğim gibi beni mutlu ettiği sürece yiyeceğim annecim,engel değilsin !"

Annem - "O şarkıcılarla ilgili konuşma sesi neydi ? Bülent Ersoy neyin dedikodusunu yapıyor gene ? Tanrı'm iyi ki vampir bir oğlum var"
Ben - "Gülşen midir nedir onu sövüyor." Sesim çok melodikti ki o anda kaset teklifi almamam için bir neden yoktu
Annemin omzunu silktiğini hissettim..
Annem - "Oğluşum sana kızarttığım patates kızartmasının kokusunu aldığım gibi alıyorsun sende bu sesleri.."
Ben -" Sana benim dedikoducum diyorlar..çünkü kızarttığın patateslerin kokusu ruhumu okşuyor."

Annem -Cennetteyim bununla hiç yemeği kalmamış bir cennet

Annem - 3 şeyden emindim..Birincisi benim şişko,mıç mıç sevimli oğluşum bir vampirdi,ikincisi ben ona sütünü mü eksik etmiştim de böyle olmuştu, 3.sü ise yoksa bende mi vampirdim..

Annem -" senin ne olduğunu biliyorum yavrucum"
Ben - "söyle."
Annem- "vampir misin zuzum sen ?"
Ben-" korkuyor musun anacım"
Annem - ne korkucam lan seni ben doğurdum...

(Alıntı)

Annem Alacakaranlık Okursa!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babalar Alacakaranlık Okursa...?