House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House Of Night

Gece Evi Serisi Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merlin (Dizi)

2 posters
YazarMesaj
NeFeReT
Alıngan Administrator
Alıngan Administrator
NeFeReT

Merlin (Dizi) Empty
MesajKonu: Merlin (Dizi)   Merlin (Dizi) Icon_minitime1Perş. Mart 25, 2010 6:56 pm

Merlin (Dizi) 45028629-01a99a8f-4026-414b-90c9-e19ed20f8db6

Camelot’u, yuvarlak masa şovalyelerini, ekskaliburu bilmeyen yoktur herhalde. Çocukluğumuzun masallarında, çizgi filmlerinde yer alan ingiliz efsanesidir ve elbette bu efsanede yan rol olarak tanıdığımız büyücü Merlin bu kez bir dizide başrol olarak karşımıza çıkıyor, hem de en genç, delikanlı haliyle!
Merlin (Dizi) Merlin

BBC’nin 13 bölümlük dizisi “Merlin”, büyücünün gençliğini merak edenleri, saray entrikası ve şovalyeli savaşlarla tatlandırılmış serüveni izlemeye davet ediyor. “Keep the magic secret” sloganlı bu görsel şöleni gözden geçirin derim.

~

Merlin dizisi, benim için yeni bir keşif olmamasına rağmen izlemeye ancak bugün başlayabildim. İnanılmaz keyifli, fantastik ve çarpıcı. Yani tam olarak aradığım dizi rollerinde. Peynir Şimdi bakıyorum da, 13 bölüm oldukça kısa... Sezonlarca bile olsa, izlenebilecek gibi duruyor.

Herkese şiddetle tavsiye ederim.
http://geceeviserisi.forummum.com
gizemli sensei
Çılgın Süper Moderatör
Çılgın Süper Moderatör
gizemli sensei

Merlin (Dizi) Empty
MesajKonu: Geri: Merlin (Dizi)   Merlin (Dizi) Icon_minitime1Perş. Mart 25, 2010 6:58 pm

beni pek sardığını söyleyemiyeceğim =) birkaç defa denedim ama olmadı Sleep

Merlin (Dizi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CSI: NY (dizi)
» Chuck ( Dizi)
» Fringe ( Dizi)
» Leverage (dizi)
» Charmed (dizi)