House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House Of Night

Gece Evi Serisi Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dollhouse (dizi)

YazarMesaj
NeFeReT
Alıngan Administrator
Alıngan Administrator
NeFeReT

Dollhouse (dizi) Empty
MesajKonu: Dollhouse (dizi)   Dollhouse (dizi) Icon_minitime1Perş. Mart 25, 2010 7:50 pm

Oyuncular: Eliza Dushku, Tahmoh Penikett, Olivia Williams, Harry Lennix, Dichen Lachman, Enver Gjokaj, Fran Kranz
Yönetmen: David Solomon
Yazar: Joss Whedon
Yapımcı: Joss Whedon
Tür: Gerilim, Dram, Bilim Kurgu
Yıl: 2009
Ülke: ABD
Dil: İngilizce

Kısa Tanıtım

Buffy The Vampire Slayer ve Firefly/Serenity'nin yazarı Josh Whedon yeni dizisi Dollhouse'ta, hafızaları silinip yerine kendilerine verilen göreve uygun kopya kişilikler yüklenen ve "aktif (active)" veya "kukla (doll)" olarak bilinen bir grup insanın yaşadıklarını anlatıyor.

Faaliyetleri yasal olmayan Dollhouse adındaki futuristik bir laboratuar/kuruluş tarafından müşterilerinin suç, fantezi veya basit bir eskortluk gibi çeşitli ihtiyaçları için görevlendirilebilen kuklalardan biri de Echo (Eliza Dushku)'dur. Echo kendisine yüklenen kopya kişilikler sayesinde görevlerini yerine getirmeye çalışırken, Dollhouse hakkında istihbarat toplayan federal ajan Paul Ballard'ta bu kuruluşu açığa çıkarmaya çalışacaktır.

~

Joss Whedon'ı "Buffy the Vampire Slayer" ın da yazarı olduğu için ayrı olarak seviyordum. Ayrıca yine "Buffy the Vampire Slayer" da Faith görevini üstelenen Eliza Dushku, diziye beni fazlasıyla çeken etmenler arasında. Uzun yaz tatilim boyunca izlemeyi umduklarımdan.
http://geceeviserisi.forummum.com

Dollhouse (dizi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CSI: NY (dizi)
» Charmed (dizi)
» Heroes (dizi)
» ROME (dizi)
» Chuck ( Dizi)